تلفن شرکت : 09123244702

آدرس : جاده ورامین

ادز بالن

ماکت بادی

تبلیغ برند به بهترین شکل

ماکت های بادی ادز بالن در طرح، رنگ و اندازه های مختلف هستند که با باد پر شده و با توجه به سفارش مشتری در اشکال مختلفی تولید شده و می توانند یک محصول، برند یا رویداد را تبلیغ کنند. ماکت های بادی علاوه بر این که گام سترگی را در جهت زیبا سازی شهری بر می دارند، کسب و کار و محصولات شما را به بهترین نحو، تبلیغ می کنند.

مزایای استفاده از ماکت بادی

به روزترین شیوه تبلیغات محیطی

ماندگاری و دوام بالا

تاثیرگذاری حداکثری

معرفی بهتر برند

نمونه کارهای ماکت بادی

برای ثبت سفارش با ادز بالن تماس بگیرید

شما نیز می توانید برای ثبت سفارش ماکت بادی مد نظرتان از طریق شماره تلفن های موجود در وبسایت شرکت بالن تبلیغاتی، با کارشناسان و طراحان ما در ارتباط باشید و سوالاتتان در این زمینه را بپرسید. همچنین اگر مایل هستید تا سفارشتان هر چه زود تر آماده شود، موضوع را با کارشناسان در میان بگذارید.

قابلیت های شرکت ادز بالن در ساخت ماکت بادی

سوالات متداول

ماکت های بادی علاوه بر این که در تبلیغ محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت ها، کاربرد گسترده ای دارند، در رویداد های مختلف نیز از جایگاه خاصی برخوردار هستند. به عنوان مثال می توان از ماکت های بادی در رویدادهای تفریحی، مانند کنسرت ها، جشنواره ها و نمایشگاه های مختلف، استفاده کرد. همچنین در رویداد های ورزشی، مانند لیگ های ورزشی و بازی های المپیک نیز از ماکت های بادی، استفاده می شود.

از آنجاییکه امکان پر کردن و خالی کردن مجدد ماکت بادی وجود دارد، پس از خالی کردن باد ماکت، می توان آن را به راحتی جا به جا کرد. اگر می خواهید که ماکت در هنگام حمل و نقل جای کمتری بگیرد، می توانید پس از خالی کردن باد ماکت، آن را تا بزنید. اگر در جست و جوی یک شرکت ماکت ساز هستید، ما شرکت ادز بالن را به شما پیشنهاد می کنیم.

ادز بالن این قابلیت را دارد که بر اساس ایده ها و سفارش مشتریان، ماکت هایی در طرح ها، رنگ ها و اندازه های گوناگون بسازد. ماکت های بادی در بسیاری از موارد، یک کپی بزرگ شده از محصول یک شرکت یا برند است. به عنوان مثال یک شرکت خودرو سازی، می تواند با استفاده از یک ماکت بادی بزرگ که به شکل یک اتومبیل است، توجه مشتریان بیشتری را به سوی خود جلب کند و یا یک شرکت هواپیمایی، می تواند از یک ماکت بادی به شکل هواپیما، استفاده کند. شما نیز می توانید یک ماکت غول پیکر بادی، شبیه به محصول یا برندتان داشته باشید و از این طریق رونق بیشتری به کسب و کار خود دهید.