تلفن شرکت : 09123244702

آدرس : جاده ورامین

ادز بالن

آدمک تبلیغاتی - هوا رقصان

افزایش فروش با یک ترفند تبلیغاتی ساده

این آدمک ها که با نام های هوا رقصان و آدمک تبلیغاتی بادی نیز شناخته می شوند، به دلیل جلوه ای که دارند، می توانند نظر افراد زیادی را به خود جلب کنند. امروزه، ادمک تبلیغاتی نقش مهمی را در زمینه تبلیغات کسب و کارهای مختلف ایفا کرده و به یک ابزار قدرتمند در زمینه مذکور، بدل شده است. شرکت ادز بالن تبلیغاتی یکی از با تجربه ترین شرکت ها در زمینه تولید آدمک های تبلیغاتی است که با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه، محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه ای را برای بهره مندی شما عزیزان، به ارمغان آورده است.

مزایای استفاده از آدمک تبلیغاتی

کاهش هزینه های تبلیغاتی

قابلیت شست و شوی مکرر

جلب توجه فوق العاده

برندینگ

نمونه کارهای بالن تبلیغاتی

برای ثبت سفارش با ادز بالن تماس بگیرید

شما نیز می توانید برای سفارش آدمک تبلیغاتی خود در طرح ها و رنگ های دلخواه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت آدمک تبلیغاتی

قیمت هوا رقصان به عوامل مختلفی از قبیل جنس، رنگ، اندازه، طرح و موارد چاپ شده بر روی آن بستگی دارد. در واقع می توان گفت که قیمت یک آدمک تبلیغاتی را باید با توجه به ایده ها و احتیاجات سفارش دهنده، تخمین زد. 
یکی از نکات قابل توجه، تناسب بین اندازه دستگاه دمنده و طول آدمک تبلیغاتی است. به عنوان مثال آدمک هایی با طول 5 متر، نسبت به آدمک های دو متری، به دستگاه های دمنده بزرگ تری نیاز دارند. دستگاه های دمنده کوچک، نمی توانند آدمک های تبلیغاتی بزرگ را در حالت مطلوب نگه داشته و به حرکت در بیاورند.
بنابراین، برای برآورد قیمت آدمک بادی تبلیغاتی مد نظر خود، می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.

سوالات متداول

فردی به نام پیتر مینشال در سال 1996 میلادی برای اولین بار، یک آدمک لوله ای شکل را با استفاده از پلاستیک ساخت و بر روی یک فن قرار داد. در واقع این آدمک بادی که دارای پاها و دستانی بسیار بلند بود، جهت استفاده در بازی های المپیک تابستانی ساخته شده بود. 

میزان مصرف برق، توسط دمنده، به قطر دمنده بستگی دارد و مسلما هرچه قطر دمنده بیشتر باشد، برق مصرفی نیز بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال یک دمنده 18 اینچی، جریانی معادل 5/7 آمپر، و یک دمنده 12 اینچی، جریانی معادل 8/5 آمپر را به سمت خود می کشد. معمولا استفاده از یک ژنوراتور 2000 واتی پروپانی و یا گازی، برای روشن نگه داشتن دمنده، پیشنهاد می شود. لازم به ذکر است که استفاده از ژنراتورهای پروپانی مقرون به صرفه تر است و صرف هزینه کمتری را می طلبد.

میزان سر و صدای دستگاه دمنده، به اندازه آن بستگی دارد، بطوریکه دمنده های بزرگ تر، صدای بیشتری تولید می کنند. با توجه به صدایی که دستگاه های دمنده، تولید می کنند، بهتر است هوا رقصان ها را دور از محل صحبت با مشتریان قرار داد.

نحوه تمیز کردن یک آدمک تبلیغاتی، به میزان کثیف بودن آن بستگی دارد. در ادامه به سه روش برای تمیز کردن آدمک بادی تبلیغاتی، می پردازیم. اگر برای تمیز کردن آدمک تبلیغاتی، به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید، می توانید سوالاتتان را از کارشناسان ما بپرسید.

تمیز کردن آدمک تبلیغاتی به کمک دستمال مرطوب:

در برخی از موارد که میزان کثیفی و لک های روی هوا رقصان کم است، می توان با استفاده از یک دستمال مرطوب، آدمک را تمیز کرد. در این صورت با استفاده از یک دستمال پارچه ای مرطوب (خیس شده)، بر روی آدمک بکشید تا گرد و غبار و لک های روی آن، از بین برود.

شستن آدمک تبلیغاتی با استفاده از شوینده و به کمک دست:

در برخی موارد، کثیفی و لک های آدمک بادی به میزانی است که تنها با شست و شو به کمک شوینده ها از بین می رود. اگر می خواهید آدمک را با دست بشویید، می بایست از شوینده های ملایم استفاده کنید و شست و شو را در آب سرد انجام دهید. استفاده از آب گرم در شست و شو می تواند سبب تغییر شکل آدمک های تبلیغاتی شود. پس از شستن آدمک، باید آن را در مجاورت هوا، خشک کرد. لازم به ذکر است که شستن آدمک های تبلیغاتی با دست، نسبت به شستن آن ها با ماشین لباسشویی، بیشتر توصیه می شود.

شستن آدمک تبلیغاتی به کمک ماشین لباسشویی:

اگر می خواهید آدمک تبلیغاتی خود را به کمک ماشین لباسشویی بشویید، از ماشین هایی استفاده کنید که درب آن ها در وجه جلویی دستگاه قرار دارد. در برخی موارد دیده شده است که استفاده از ماشین لباسشویی هایی که درب آن ها در وجه بالایی دستگاه قرار دارد، سبب گیر کردن آدمک بادی و خراب شدن آن می شود. همچنین باید به این نکته توجه کرد که ماشین لباشسویی های مدرن، حالت های مختلفی برای اجرای شست و شو دارند؛ بنابراین، جهت شست و شوی آدمک های بادی، می بایست ماشین لباسشویی را بر روی حالت شست و شوی لباس های ظریف قرار داد تا آسیبی به آدمک وارد نشود.