تلفن شرکت : 09123244702

آدرس : جاده ورامین

ادز بالن

بالن انتخاباتی

در آسمان حوزه انتخابیه خود دیده شوید

یکی از مهم ترین اقداماتی که ستادهای انتخاباتی در روزهای قبل از انتخابات انجام می دهند، تبلیغات است. استفاده از تراکت ها، بیلبوردها و انجام تبلیغات توسط نهادهای خصوصی از جمله اقدامات تبلیغاتی هستند که در انتخابات مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین استفاده از بالن انتخاباتی یکی از موثرترین راهکارهای تبلیغاتی است که در سال های اخیر توسط ستادهای انتخاباتی بویژه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر، مورد توجه زیادی قرار گرفته است. بالن های انتخاباتی در واقع بادکنک هایی با اندازه ها، طرح ها و رنگ های متنوع هستند که عکس، شعار انتخاباتی و یا کد انتخاباتی نامزد بر روی آن چاپ شده و به کمک طناب هایی مستحکم به زمین متصل می شوند. در ادامه، پر شدن این بالن ها با گاز هلیوم سبب می شود تا آن ها در آسمان به اهتزاز در آمده و از فواصل مختلف در معرض دید عموم باشند.

شرکت ادز بالن یکی از پرسابقه ترین شرکت ها در زمینه تولید بالن های انتخاباتی و تبلیغاتی است که با بکارگیری کارشناسان مجرب و مواد اولیه مرغوب، توانسته بالن هایی مقرون به صرفه با کیفیت عالی تولید کند و در امر کسب رضایت مشتری، یکی از پیشگامان باشد.

مزایای استفاده از بالن انتخاباتی

تاثیر ماندگارتر بر اذهان عمومی

صرفه جویی در هزینه تبلیغات

شیوه جدید و متنوع

راندمان تبلیغاتی بیشتر

برای ثبت سفارش با ادز بالن تماس بگیرید

شما نیز می توانید برای سفارش بالن ها در طرح ها و رنگ های دلخواه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قبل از خرید بالن انتخاباتی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

طرح، رنگ و اندازه بالن انتخاباتی

یکی از مواردی که خریداران قبل از خرید بالن های انتخاباتی باید مورد توجه قرار دهند، ایده های خود در رابطه با طرح، رنگ و اندازه بالن است. برای ساخت بالن های انتخاباتی معمولا از طرح های ساده، مانند طرح های مکعبی، کروی، بیضوی و … استفاده می شود. لازم به ذکر است که طرح، اندازه و رنگ بالن در قیمت نهایی آن تاثیر دارد. امکانات و ابزار پیشرفته شرکت ادز بالن  سبب شده است که این شرکت بتواند بالن های تبلیغاتی و انتخاباتی را در طرح ها، رنگ ها و اندازه های متنوع، بسته به ایده ها و سفارش مشتری تولید کند.

قیمت بالن انتخاباتی

یکی دیگر از موارد مهم که قبل از خرید بالن های انتخاباتی باید مورد توجه قرار گیرد، قیمت بالن انتخاباتی است. همانطور که گفته شد قیمت یک بالن انتخاباتی را می توان با توجه به طرح، رنگ و اندازه بالن و همچنین مطالبی که قرار است بر روی آن چاپ شود، تخمین زد. برای دریافت اطلاعات در زمینه قیمت بالن های انتخاباتی و تبلیغاتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پس از خرید بالن انتخاباتی باید به چه مواردی توجه کرد؟

حل و ارتفاع قرار گیری بالن انتخاباتی

یکی از موارد بسیار مهمی که بعد از خرید بالن انتخاباتی باید مد نظر قرار گیرد، مکان قرارگیری و ارتفاع بالن است. به عنوان مثال اگر شما تعدادی بالن انتخاباتی در اختیار دارید و می خواهید در نقاط مختلف شهر قرار دهید، باید مکان هایی را برای نصب بالن در نظر بگیرید که از جهات و فواصل مختلف، قابل رویت بوده و مزاحمتی برای ادوات و ساختمان های اطراف نداشته باشد. همچنین فاصله بین بالن و ساختمان های اطراف باید طوری تنظیم شود که بالن در هنگام وزش باد به ساختمان ها برخورد نکند. مورد دیگری که برای انتخاب محل مناسب جهت نصب بالن های انتخاباتی باید مورد توجه قرار گیرد، مکان هایی است که توسط فرمانداری، بخشداری، شهرداری و دهیاری برای انجام امر تبلیغات انتخابات به عنوان مکان های مجاز، تعیین شده است. نکته مهم دیگر ارتفاع بالن است که با توجه به ارتفاع ساختمان ها و دکل های اطراف محل نصب، برآورد می شود. لازم به ذکر است که حد استاندارد برای ارتفاع بالن های انتخاباتی و تبلیغاتی، بین 20 تا 60 متر از سطح زمین است.

دریافت مجوز برای بالن انتخاباتی

یکی از سوالات متداولی که برای مشتریان و خریداران بالن های انتخاباتی و تبلیغاتی پیش می آید، این است که آیا برای استفاده از بالن های انتخاباتی باید مجوز تهیه کرد یا خیر؟ برای جواب به این سوال باید گفت که نیاز به دریافت مجوز برای برافراشتن بالن انتخاباتی به مکان قرارگیری بالن بستگی دارد. به عنوان مثال اگر شما می خواهید بالن های انتخاباتی خود را در مکان هایی نزدیک به مراکز خاص (مانند فرودگاه ها، مراکز نظامی، بیمارستان های مجهز به هلیکوپتر و …) به اهتزاز در بیاورید، موظف به دریافت مجوز از اداره اماکن و مراکز ذیربط هستید؛ اما در صورتیکه محل دیگری را برای نصب بالن انتخاباتی در نظر گرفته اید، نیازی به دریافت مجوز ندارید و می توانید بدون هیچ مشکلی از بالن های انتخاباتی خود استفاده کنید.

سوالات متداول

ستادهای انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر از 8 روز قبل از اخذ آراء تا 24 ساعت مانده به رای گیری می توانند تبلیغاتی در جهت معرفی نامزدها به عمل آورند. ستادهای انتخاباتی می بایست از شیوه های تبلیغاتی مجاز استفاده کنند. یکی از این شیوه ها استفاده از بالن انتخاباتی است. 

شیوه های مختلفی برای انجام تبلیغات وجود دارد که می توان آن ها را در سه دسته کلی تبلیغات بصری، شنیداری و بصری-شنیداری، تقسیم کرد. تحقیقات نشان داده است که تبلیغات بصری تاثیر شگرفی بر مخاطب دارد و می تواند تاثیر ماندگارتری بر ذهن بیننده داشته باشد. از طرف دیگر، استفاده از بالن تبلیغاتی و انتخاباتی در دسته تبلیغات بصری طبقه بندی می شود، بنابراین می توان نتیجه گرفت که استفاده از بالن های انتخاباتی کمک شایانی به امر تبلیغ نامزدها می کند و تاثیر زیادی در اذهان عمومی دارد.