تلفن شرکت : 09123244702

آدرس : جاده ورامین

ادز بالن

بالن تبلیغاتی

در آسمان شهر خود دیده شوید

 استفاده از بالن های تبلیغاتی تاثیر بسزایی در جلب توجه عموم دارد. ادز بالن بزرگترین و معتبرترین شرکت تولید کننده بالن های تبلیغاتی است که تجربه فراوانی در زمینه طراحی و ساخت انواع بالن دارد. تزریق گاز هلیوم به درون این بالن ها سبب به اهتزاز درآمدن آن ها در آسمان می شود، بطوریکه حتی از فواصل دور نیز قابل رویت هستند.

مزایای استفاده از بالن تبلیغاتی

تاثیر ماندگارتر بر اذهان عمومی

جذب مشتری بیشتر

زیبا سازی شهری

راندمان تبلیغاتی بیشتر

نمونه کارهای بالن تبلیغاتی

برای ثبت سفارش با ادز بالن تماس بگیرید

شما نیز می توانید برای سفارش بالن ها در طرح ها و رنگ های دلخواه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی بالن تبلیغاتی

شکل فضایی و طرح بالن های تبلیغاتی تاثیر زیادی در جلب توجه مشتریان دارد. بالن های تبلیغاتی، بسته به سفارش مشتری در طرح ها و اشکال مختلفی ساخته می شوند. بالن کروی از جمله طرح های ساده و پایه ای بالن های تبلیغاتی است. البته لازم به ذکر است که این نوع بالن های در طرح های دیگری نیز ساخته می شوند که به ایده سفارش دهنده بالن بستگی دارد. همچنین استفاده از بالن های تبلیغاتی چراغ دار این امکان را فراهم می کند که بالن شما حتی در آسمان شب نیز قابل رویت باشد و منظره دل انگیزی را ایجاد کند. وجود تعداد زیاد بالنهای تبلیغاتی در هر شهرهای بزرگی مانند تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و اهواز، نشان دهنده استقبال مشتریان از این نوع تبلیغات بوده است.

طراحی بالن کروی محصولات شونیده
طراحی بالن کروی محصولات پرسیل
طراحی بالن کروی محصولات نوشیدنی سن ایچ

سوالات متداول

یکی از عواملی که مکان استفاده از بالن های تبلیغاتی را تحت تاثیر قرار می دهد، مراکز و اماکن اطراف محل احداث بالن است. اگر می خواهید در محلی نزدیک به فرودگاه ها، پایگاه های نظامی و مراکز خاص از بالن های تبلیغاتی استفاده کنید، شما موظف به دریافت مجوز از طرف نهادها و ادارات ذیربط (مانند اداره اماکن و …) هستید. لازم به ذکر است که اگر مکان استقرار بالن در نزدیکی اماکن مذکور نباشد، شما با خیالی آسوده و بدون نیاز به دریافت مجوز بالن تبلیغاتی، می توانید آن را به اهتزاز درآورده و از آن استفاده کنید.

جایگزین دیگری برای خرید بالن های تبلیغاتی وجود دارد و آن خرید بالن تبلیغاتی دست دوم است. مسلما هزینه ای که شما برای خرید بالن های تبلیغاتی دست دوم می پردازید به مراتب کمتر از خرید یک بالن تبلیغاتی نو است ولی باید به این نکته توجه داشت که بالن دست دوم، استحکام و دوام بالن نو را نداشته و از این طریق می تواند کیفیت و بهره وری تبلیغات شما را کاهش دهد. همچنین لازم به ذکر است که وقتی شما برای خرید یک بالن نو اقدام می کنید، حق انتخاب طرح و رنگ بالن را دارید ولی برای خرید بالن دست دوم گزینه های انتخاب شما بسیار محدود تر است.

ماده اولیه ای که در تولید بالن تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد، باید نسبت به شرایط جوی مختلف و ضربات فیزیکی احتمالی، مقاوم بوده و تا حد زیادی از نشت گاز جلوگیری کند. ماده ای از نوع پی وی سی (PVC) بدلیل مقاومت و کیفیتی که دارد، بهترین گزینه برای تولید بالن های تبلیغاتی است و بیشترین کاربرد را در این زمینه دارد. شرکت ادز بالن با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت، بالن هایی با دوام و چشم نواز را برای بهره مندی شما عزیزان، تولید می کند. برای خرید بالن تبلیغاتی خود، می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در وبسایت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.